Alışveriş Sepetim
32,056
34,812

ZenWall XL Antrasit Bahçe Şelale 180x160 cm

Lütfen Fiyat Sorunuz
10

ZenWall XL Antrasit Bahçe ŞelaleZenWall XL antrasit bahçe şelale ile modern bir bahçe konseptine sahip olabilirsiniz. Belki hayalinizdeki eve sahip olamadınız, belki rüyalarınızı süsleyen o geniş bahçeniz yok. Üzülmeyin. İşte size tek başına kocaman bir bahçe havasını verebilecek bir tasarımımız zenwall serileri. Küçücük bir alanınızı bile, tarzını bozmadan kocaman bir dünyaya çevirebilecek bir bahçe şelalesi tasarımına sahip olabilirsiniz.
ZenWall XL Antrasit bahçe şelalemiz, isminden de anlaşılacağı üzere, bütünlüğüne hâkim olan antrasit rengiyle her türlü dekore edilmiş ortama uyum sağlar. Mevcut konsepti ile kurulduğu yerde, başka bir detay olmasına da gerek bırakmaz. Zen felsefesinin özünü yani uyum, denge ve rahatlamayı huzurla yaşayabileceğiniz bir alana sahip olmuşsunuz demektir. Zen tasarımının olmazsa olmazları arasında bulunan, doğadaki elementlerden bir kaçı bu modern şelale tasarımımızda mevcuttur. Su, toprak, metal ve ahşap. Ayrıca, seramik, bitki, heykel de zen tarzının vazgeçilmez unsurlarındandır. İstediğiniz ürünleri, istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz.
ZenWall XL antrasit bahçe şelalemiz, doğal taş görünümündeki duvardan akan suyun sesi ile sizi bambaşka dünyalara götürecektir. Genellikle bahçe dekorasyonları, evin genel modeli ile uyumlu olarak tasarlanır. Bu sebeple de, bahçe şelale modelleri bu tasarımsal bütünlüğü sağlamak için evin modeline göre şekillendirilir. Bahçe şelale tasarımları farklı materyaller kullanılarak oluşturulur. Çoğunlukla doğal görünümler tercih edildiğinden de doğal taşlar kullanılır. Ama bu elbette bir kural değildir. Örneğin oldukça klasik tarzın hâkim olduğu bir eve, doğal taşlardan yapılmış bir bahçe şelalesi nasıl aykırı durur değil mi? Evlerimizi en iyi tanıyan ve onu en yaşanılır hale getiren biz ve tercihlerimizdir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu26
MarkaDamla Şelale
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.