Alışveriş Sepetim
32,056
34,812

Yağmur Kusutu 110x110 cm

Lütfen Fiyat Sorunuz
10

Yağmur Kusutu


Yağmur kusutu modelleri bulunduğu ortamda çok yer kaplamayan fakat dinginlik veren tasarımlardandır. Bahçe şelalesi modellerimiz arasındaki yağmur kusutu, sadelikten vazgeçemeyenler için düşünülmüş oldukça modern şelale görünümündedir. Sadeliği ile bulunduğu ortama dekoratif bir görüntü sunar.
Bahçe yapay şelale tasarımları peyzaj tasarımların en önemli parçalarındandır. Bahçelerin daha modern bir görünüm kazanmasında oldukça etkilidirler. Aynı zamanda da huzurlu bir ortam sunmaktadırlar. Zaten, su sesinin insan psikolojisi üzerindeki dinlendirici etkisi hepimizin bildiği bir gerçekliktir.
Bahçe dekorasyonundaki en önemli detay, evin genel konsept modeli ile uyumlu olmasıdır. Ancak yağmur kusutu sade formatı ile her tip model tasarımdaki evler ile ahenk içinde yerini alacaktır. Uzman ellerden çıkan bu modern bahçe şelalesi diğer tüm iç ve dış mekânlardaki ürünlerimiz gibi, 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kullanacağınız alana göre, özel boyutta üretilebilmektedir. Bahçe şelalelerimiz de diğer tüm şelalelerimiz gibi ekstra bir su tesisatına ihtiyaç duymaz. Tüm ürünler, mevcut suyun devinimi ile çalışmaktadır. Kullanımı ve bakımı da oldukça kolaydır. Ayrıca sistem içeriğindeki devir daim motoru sessizdir. Tüm bu özellikleri ile de size huzurlu bir su dinginliği sunar.
Yağmur kusutu, sadelikten kopamayan, ama beraberinde de muhteşem bir manzaraya sahip olmayı isteyen herkesin, tereddütsüz seçmek isteyeceği bir modeldir. Bu su şelalesi modelini sadece bahçede kullanmak istemeyebilirsiniz elbette. Evlerde, işyerlerinde, otellerde, kafelerde, alış veriş merkezlerinde, aklınıza gelebilecek bir çok mekanda da güvenle kullanabilirsiniz.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu34
MarkaDamla Şelale
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.